AVSAR OBASI

S A Ğ L I K K Ö Ş E S İ => Sağlıkla İlgili Sorular/Sorunlar => Konuyu başlatan: avsaarkadas üzerinde 24 Nisan 2018, 17:32:41Konu Başlığı: Saç Ekiminde Mutlaka Bilmeniz Gerekenler, Aslitarcanhairclinic.com Dr. Murat Kök
Gönderen: avsaarkadas üzerinde 24 Nisan 2018, 17:32:41
Saç Ekimi Nası‎l Yap‎ılı‎r?
Merhaba saç ekimi bildiًiniz üzere öncelikle doktor ve uzman kadro dahilinde yap‎lmak zorundad‎r. Ek olarak ikinci bir konu olarak hijyenik ortamlarda nakil i‏lemi gerçekle‏meli eًğer bu sayd‎klar‎m‎z gittiًğiniz firmada yok ise kesinlikle saç ekimi yapt‎ırmay‎ın‎ız!

Uzun y‎ıllard‎ır bizler saç ekimi konusu üzerine çalış‎‏malar yapmış‎‏ ve hemen hemen her konuda ve her teknikte ba‏şarı‎yı‎ yakalam‎‏ış bir ‏şirketiz.

Merkezimiz istanbul bak‎ırkِöy semtindedir yurt d‎‏‎ışından gelecek olan siz sevgili dostlar‎m‎ız‎ı ağıً‎rlamaktan mutluluk duyar‎ız.

Bulunduًğunuz ülkede fiyatlar kesinlikle Türkiye kadar ucuz ve kaliteli deًğildir ve ş‏unlar‎ıda eklemek istiyorum robotik saç ekimi fue artı‎k firmamı‎zda yap‎ılmaktadı‎r, bunun yan‎ s‎ra sizlere saç ekiminizden sonra verilen ş‏ampuan ve bak‎ım kremleri kendi imalat‎m‎ızd‎ır.

Proterra en yeni çıkan saç dökülmesini önleyici şampuan olması herkesce dikkat çeken yanlarında en önemli özelliği olmuştur.

Ism‎i Proterra eğًer istersenizde ayrı‎ olarak parekende sat‎ılmaktad‎ır ürünü bizlerden istemek ve diğًer konularda yardı‎m almak için Aslitarcanhairclinic.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Herkese bol ne‏şeli ve saًğlıklı günler dileriz.

https://www.youtube.com/watch?v=-XAGdVb2JCA&t=38s


Konu Başlığı: Saç Ekiminde Mutlaka Bilmeniz Gerekenler, Aslitarcanhairclinic.com Dr. Murat Kök
Gönderen: avsaarkadas üzerinde 24 Nisan 2018, 17:37:56
Sayın Dr. Murat Kök'ün makalesini ilk burada yayınlıyorum arkadaşlar umarım herkese faydalı olur..


Konu Başlığı: Saç Ekiminde Mutlaka Bilmeniz Gerekenler, Aslitarcanhairclinic.com Dr. Murat Kök
Gönderen: Minayato üzerinde 22 Mayıs 2018, 06:10:01
Be assured that this information is good for those who are interested in this.